Mutfakta Dolap İçi Düzenleyicileri

Biz hanımlar genelde, evimiz ne kadar büyük olursa olsun hep daha büyüğünü hayal eder, odalara bi türlü sığamamaktan dert yakınırız. Salonumuzun  yanına bir misafir odası ister, misafir odamız olsa giysi odası hayal eder, giysi odasına kavuşunca bir de çalışma odası olsa fena olmaz diyip o odası bu odası ister dururuz:) Sonra da “aman eve tek başıma yetişemiyorum bir yardımcı şart” diye beylerin kafalarını yeriz:)

En çok da mutfaklara sığamayız.. Hem zaten nasıl sığalım ki: “O da lazım”, “bu da lazım”, “şu da kesin lazım olur”, “ay bu ne şirin almam lazım”, “hii şunun şıklığına bak masamda olmassa olmaz” diye almaya doyamadığımız tüm eşyalar sanki hep mutfak için üretilmiş:)

İşte “Mutfağım küçük, dolaplara bi türlü sığamıyorum, neyi nereye koyacağımı şaşırdım” diyenlere  harika dolap içi düzenlemeleri.. Hem kullanışlı- erişimi kolay hem de tüm alanları yeteri kadar kullanabilmemiz için süper bi çözüm..

5 Comments on Mutfakta Dolap İçi Düzenleyicileri

  • willdone
   15 Şubat 2012 at 11:26 (4 sene ago)

   evet süperler, anneciim de son zamanlarda tam da bu durumdan şikayetçi olunca onun da işine yarar bi post yapayım dedim:)

   Cevapla
 1. tuba
  14 Temmuz 2012 at 12:32 (3 sene ago)

  fiyatları ne sekılde oluyo yenı mutfak yaptrmak ıstıyrm ama içinı sz duzenlesenz resmdekı sekılde ucretler nasl oluyo bılgı werrsenız sewınırm.

  Cevapla
 2. gorkem
  13 Kasım 2013 at 13:27 (2 sene ago)

  Harika gercekten… ben de esim icin bu duzenleyicileri kullanmak istiyorum… neresen bulabilirim? Ben kendim monte etmek istiyorum…

  Cevapla

Leave a Reply